Canoe Slalom UK - The website of Canoe Slalom in Britain

2020

Veteran's Bibs

BIB APPLICATION FORM to be filled in on-screen and then printed, and posted with your membership card, envelope and cheque or voucher.

Don't forget:

Your current national association card or a photocopy

10 deposit OR a valid 8 bib voucher (cheques payable to BCU Slalom Committee)

A large, strong stamped, addressed envelope with the right postage

Division Veteran K1M
1
Joel ScottProteus CC
2
Chris WildeFrome CC
3
Steve HolmesManchester CC
4
Allan TylerCastle CC
5
Pete AtkinsonProteus CC
6
Nigel EvansTelford CC
7
Steve HarrattStafford & Stone CC
8
Rob CallinghamWindermere
9
Andy NeaveStafford & Stone CC
10
Tony O'ConnellBradford & Bingley CC
11
Phil GoodingStafford & Stone CC
12
Duncan BerrimanKingston KC
13
Bob GrundyHarefield Paddlers
14
Paul EvansStafford & Stone CC
15
Steve BriggsMatlock CC
16
Robert GravesIndependent
17
Darren ShipStafford & Stone CC
18
Peter AppletonStafford & Stone CC
19
Jerry TraceyIndependent
20
Dave RadmoreIndependent
21
Michael HuddlestanRibble CC
22
Horst MayerStafford & Stone CC
23
Michael PenfoldLlandysul Paddlers
24
Jamie ChristieBreak Out CC
25
Jim WallisPinkston Panthers
26
John MacLeodCheltenham CC
27
Mark FairbrassBradford & Bingley CC
28
Ray PontingBridgend CC
29
Ken GordonIndependent
30
Tudur SlavenLlanrwst CC
31
Andrew LyallFrome CC
32
Andrew CloseHalifax CC
33
Roger PyvesLlanrwst CC
34
Matthew SykesCherwell CC
35
Nick TaylorViking KC
36
Richard StorySalisbury CC
37
Patrick DohertyAmbleside AAA
38
Malcolm PearceyIndependent
39
Paul MarshallPoole Harbour CC
40
Fred DoodeyWorcester CC
41
Danny DalrympleItchen Valley CC
42
Mike BakerManchester CC
43
Gareth CooperStafford & Stone CC
44
Chris HowellsLee Valley PC
45
Dave RawdingKingston KC
46
Richard LukeManchester CC
47
David QuinnPinkston Panthers
48
Clive MerrifieldTaunton CC
49
Richard MooreThe Sharks
50
Duncan OughtonNottingham KC
51
Craig DouglasAberdeen KC
52
Steve BambridgeShepperton SCC
53
Terry GriffithsBaldock & District CC
54
Craig BrownProteus CC
55
Dean SinfieldSnowdonia Slalom Eryri
56
Mike MitchellWyedean CC
58
Jeff WilsonManchester CC

Division Veteran K1W
61
Jane GibsonStrathallan CC
62
Alison LonghurstCheltenham CC
63
Vember BrownProteus CC
64
Tracy WellsProteus CC
65
Donna HawkinsMatlock CC
66
Noreen BishopCheltenham CC
67
Helen ReevesShepperton SCC
68
Penny SwaineSwaledale Outdoor Club
69
Anne RobertsManchester CC
70
Marie FinertyIndependent
71
Kay RoyleStafford & Stone CC
72
Alison SetchellHolme Pierrepont CC
73
Avis NoottBristol CC
74
Gill ArnettLeeds CC
75
Julie HallIndependent
76
Leonie MerrifieldTaunton CC
77
Rose MitchellWyedean CC

Division Veteran C1M
91
Joel ScottProteus CC
92
Paul MewWindsor & District CC
93
Dave BradshawManchester CC
94
Dave RoyleStafford & Stone CC
95
Craig BrownProteus CC
96
Shane TimlinShepperton SCC
97
Mark DaviesManchester CC
98
Steve HarrattStafford & Stone CC
99
Gary GibsonStrathallan CC
100
Ken GordonIndependent
101
Chris WildeFrome CC

Division Veteran C1W
106
Gemma StarksLlandysul Paddlers