Race Results 2016

17 Jan Stone Mini Slalom 1
31 Jan Stone Mini Slalom 2
21 Feb Stone Mini Slalom 3
  Stone Minis Ranking
5 Mar Shepperton Div 1/2
  Stone Div 3/4
  Dulverton Teams
6 Mar Shepperton Div 1/2
  Stone Div 3/4
  Dulverton Div 3/4
12 Mar Llandysul Div 1
  Llandysul Div 4
13 Mar Llandysul Div 1
  Llandysul Div 4
19 Mar Matlock Div 2
20 Mar Matlock Div 2
26 Mar Grandtully Prem
27 Mar Grandtully Prem
2 Apr Grandtully Div 1
3 Apr Grandtully Div 1
9 Apr Lee Valley Prem
  Wark Div 2/3/O
  Nene Div 4
10 Apr Lee Valley Prem
  Wark Div 2/3/O
  Duck Mill Div 3/4
  Princes Quay Div 4
16 Apr Washburn Div 2/O
17 Apr Washburn Div 2/O
  Brecon Div 4
23 Apr Llandysul Div 2/3
  Llandysul Div 4
  Oughtibridge Div 3/4
  Alva Div 3/4
24 Apr Llandysul Div 2/3
  Llandysul Div 4
  Oughtibridge Div 3/4
  Alva Div 3/4
30 Apr Aberfeldy Div 3/4
1 May Aberfeldy Div 3/4
2 May Cardiff Hornbill Prem
  Cardiff Div 4
7 May Holme Pierrepont Div 1
8 May Holme Pierrepont Div 2
14 May Wagon Lane Div 3/4
  Kingsland Basin Div 4
15 May Wagon Lane Div 3/4
  Winchester Div 4/O
21-22 May Holme Pierrepont Prem
  Llandysul Div 2/3
  Llandysul Div 4
22 May Holme Pierrepont Div 1
  Llandysul Div 2/3
  Llandysul Div 4
28 May Pinkston Div 2/3
  Orton Mere Div 3/4
29 May Pinkston Div 2/3
  Orton Mere Div 3/4
4 Jun Tryweryn Div 1
  Fairnilee Div 2/3/4
  Langham Farm Div 3/4
4 & 5 Jun Nene Div 2/3
5 Jun Tryweryn Div 1
  Fairnilee Div 2/3/4
  Langham Farm Div 3/4
11 Jun Cardington Div 2/3/4
  Alva Div 3/4
  Ogmore Div 3/4/O
12 Jun Cardington Div 2
  Stone Div 3/4
  Alva Div 3/4
  Ogmore Div 3/4/O
18-19 Jun Junior & Vets
Championships
18 Jun Pinkston Div 1 + Champs
  Shepperton Div 3/4
19 Jun Pinkston Div 1 + Champs
  Shepperton Div 3/4
  Manvers Waterfront 4/O
25 Jun Washburn Div 2
26 Jun Washburn Div 2
2 Jul Orton Mere Div 3/4
  Marple Div 3/4
3 Jul Orton Mere Div 3/4
  Marple Div 3/4
9 Jul Howsham Weir Div 2/3/4
  Plas y Brenin Div 3/4
10 Jul Howsham Weir Div 2/3/4
  Plas y Brenin Div 3/4
  Frome Market Yard 4/O
16 Jul Washburn Div 1
17 Jul Washburn Div 1
23 Jul Bala Mill Div 2/3
  Bala Mill Div 4
  Hexham Div 4
24 Jul Bala Mill Div 2/3
  Bala Mill Div 4
6 Aug Llandysul Div 2/3
  Llandysul Div 4
7 Aug Llandysul Div 4
13 Aug Grandtully Div 2
14 Aug Grandtully Div 2
20 Aug Fairnilee Div 2/3/O
  Harefield Div 3/4
21 Aug Harefield Div 3/4
  Fairnilee Div 2/3/O
27 Aug Grandtully Div 1
28 Aug Grandtully Div 1
  Carlisle Div 4
3 Sep Holme Pierrepont Prem
  Cardington Div 2/3/4
4 Sep Holme Pierrepont Div 1
  Cardington Div 2/3/4
10-11 Sep National Interclubs
11 Sep Wath upon Dearne 4/O
  Brecon Div 4/O
17-18 Sep British Open LV Points
  British Open LV Stages
17 Sep Marple Div 3/4
18 Sep Lee Valley Div 2
  Marple Div 3/4
24 Sep West Tanfield Div 2/3/4
  Bala Mill Div 3/4
  Alva Div 3/4
25 Sep West Tanfield Div 2/3/4
  Bala Mill Div 3/4
  Alva Div 3/4
1-2 Oct Tryweryn Prem
8 Oct Llandysul Div 1 &
Welsh Championships
  Welsh Champions
  Oughtibridge Div 3/4
  Llandysul Div 4
9 Oct Llandysul Div 1
  Oughtibridge Div 3/4
  Llandysul Div 4
  Hinckley Wharf Div 4
15 Oct Tees Prem & Pan Celtic
  Symonds Yat Div 2/3
16 Oct Tees Div 1
  Symonds Yat Div 2/3
22 Oct Scottish Championships
  Scottish Champions
  Shepperton Div 2/3
  Stone Div 3/4
23 Oct Shepperton Div 2/3
  Stone Div 3/4
20 Nov Orton Mere Mini #1
18 Dec Orton Mere Mini #2