Canoe Slalom UK - The website of Canoe Slalom in Britain

2024

Veteran's Bibs

 

Division Veteran K1M
BibNameClubStatus
1
Thomas PowerLlandysul PaddlersIssued
2
Jonathan MalesLee Valley PCIssued
3
Mike MitchellWyedean CCIssued
4
Allan TylerLee Valley PCIssued
5
Bob GrundyLee Valley PCIssued
6
Chris WoodLee Valley PCIssued
7
Richard MooreThe SharksIssued
8
Michael HuddlestanRibble CCApplied
9
Jeff WilsonManchester CCIssued
10
Paul KettleLee Valley PCIssued
11
Clive MerrifieldTaunton CCIssued
12
Phil GoodingIndependentIssued
13
Paul EvansStafford & Stone CCIssued
14
Steve HarrattStafford & Stone CCIssued
15
Darren ShipStafford & Stone CCIssued
16
Robert GravesIndependentIssued
17
Terry GriffithsBaldock & District CCIssued
18
Richard LukeManchester CCIssued
20
Simon MacDonaldCheltenham CCIssued
21
Andrew BennettViking KCIssued
22
Dave RawdingKingston KCIssued
23
Tony O'ConnellBradford & Bingley CCIssued
24
Paul MewWindsor & District CCIssued
25
David QuinnPinkston PanthersIssued
26
David MawdsleyBradford & Bingley CCIssued
27
Lloyd AllinIndependent
28
Duncan BerrimanKingston KCIssued
29
Geoff PorterStrathallan CC
30
Adam HicksStafford & Stone CC
31
Alan HartleyIndependentIssued
32
Pete AstlesPaddle Peak
33
Jerry TraceyIndependentIssued
34
Andrew ClosePennine CRCIssued
35
Steve HolmesManchester CCIssued
36
Andrew ChildsIndependentIssued
37
Michael PenfoldLlandysul Paddlers
38
Dave RadmoreIndependent
39
Andrew LyallIndependentIssued
40
Paul WallaceStafford & Stone CCIssued
41
Horst MayerStafford & Stone CCIssued
42
Craig DouglasAberdeen KCIssued
43
Jamie ChristieBreak Out Canoe Unit
44
Richard StorySalisbury CC
45
Danny DalrympleItchen Valley CCIssued
46
Bob LawlerHalifax CCIssued
47
Rob CallinghamWindermere CC
48
Peter AppletonStafford & Stone CCIssued
49
Jason ReidProteus CCIssued
50
Stuart VidlerHalifax CCIssued
51
Mark DaviesManchester CCIssued
52
Paul MarshallPoole Harbour CCIssued
53
Ken BaillieAberdeen KCIssued
54
Peter WeltonLlandysul Paddlers
55
Duncan OughtonNottingham KC
56
Alan CardyMalton & Norton CC
57
Kevin CampbellMatlock CCIssued
58
Andrew GuestManchester CCIssued
59
Selwyn RichardsPoole Harbour CCIssued
60
Steve P BriggsChester S&CC
61
David CookeManchester CCIssued
62
James DohertyProteus CCIssued
63
Steve BriggsMatlock CCIssued
64
Andrew RodenStafford & Stone CCIssued
65
Andrew DaviesKingston KC
66
John DickinsonStafford & Stone CCIssued
67
Jason GregoryIndependentIssued
68
Richard ArgueChalfont Park CCIssued
69
Tim MurdochStafford & Stone CCIssued

Division Veteran K1W
BibNameClubStatus
1
Jane GibsonStrathallan CC
2
Rose MitchellWyedean CCIssued
3
Isabel GreenHemel Hempstead CCIssued
4
Alison LonghurstCheltenham CCIssued
5
Ellie GrantSalisbury CCIssued
6
Noreen BishopCheltenham CCIssued
7
Leonie MerrifieldTaunton CCIssued
8
Tracy WellsProteus CCIssued
9
Donna HawkinsMatlock CC
10
Karen SeeleyStafford & Stone CCIssued
11
Anita EvansShropshire PaddlesportIssued
12
Kay RoyleStafford & Stone CCIssued
13
Penny SwaineIndependentIssued
14
Helen WeedonLlandysul PaddlersIssued
15
Anne RobertsWyedean CCIssued
16
Avis NoottBristol CCIssued
17
Sarah FordHalifax CCIssued
18
Karen CrowhurstSheffield CCIssued
19
Julia KayMacclesfield CC
20
Lydie LuisProteus CCIssued
21
Mandy GreenawayManvers WBCIssued

Division Veteran C1M
BibNameClubStatus
2
Dave RoyleStafford & Stone CCIssued
3
Shane TimlinShepperton SCCIssued
4
Michael StegemanProteus CCIssued
5
Richard ComerWindsor & District CCIssued
6
Paul FosterIndependent
7
Steve HarrattStafford & Stone CCIssued
8
Patrick ThornWindsor & District CCIssued
9
Steve GreenHemel Hempstead CCIssued
10
David SmithBradford & Bingley CCIssued
11
Richard MooreThe SharksIssued
12
Steven GreenWorcester CCIssued
14
Andy McNeilIndependent
15
Andrew RodenStafford & Stone CCIssued

Division Veteran C1W
BibNameClubStatus
1
Kate KentProteus CCIssued
2
Gemma StarksLlandysul PaddlersIssued
3
Anna-Louise GlendenningProteus CCIssued